C2006-2010 Društvo za kakovost življenja SENA.

Please choose your language:

Krožki in delavnice

Mladinski projekti

________________________________________
Namen projekta je izmenjava in nudenje neformalnega znanja  posameznikom, ki izhajajo iz okolij z manj priložnostmi. V projektu bomo nudili in tudi sprejemali neformalno znanje v našo bazo neformalnega znanja, ki jo bomo ponudili okolju v katerem živimo.
SENIN MENJALNI KROG LET'S

Senin menjalni krog je sestavljen iz prostovoljnih posameznikov, ki se odločijo ponuditi svoje znanje, izkušnje, spretnosti okolju v katerem živijo. Deluje na osnovi menjave časa (ura dela = uri dela), kar omogoča aktivno povezovanje konkretnih ponudb in povpraševanj, ki se pojavijo pri vsakem izmed nas.

Pristop k Seninemu menjalnemu krogu

Kdor želi postati član Seninega menjalnega kroga izpolni obrazec v .pdf obliki, ki se nahaja na koncu tega teksta. Izpolnjen in podpisan obrazec pošlje po pošti oz. po mailu na naš naslov, ki se glasi:

Društvo za kakovost življenja Sena

Dravska ulica 2

Bistrica ob Dravi.

Pred prijavo v menjalni krog preberi pravila menjalnega kroga.

Obrazec v .pdf za prijavo v menjalni krog.

Ko prispe obrazec do nas vnesemo podatke v bazo in Vas obvestimo po e-mailu oz. sms.
Primeri dobre prakse v fotografiji :
  SENIN KROG